OSF NOWA HUTA - KONKURSY NA NAJLEPSZE TATUAŻE

OSF NOWA HUTA - KONKURSY NA NAJLEPSZE TATUAŻE

28.08.2018
Wystawcy Orakon Spot Festival będą mogli zgłaszać swoje prace w następujących kategoriach:
 
SOBOTA
16:30:
• tatuaż tradycyjny
• tatuaż dotwork/graficzny
• tatuaż mały czarno- szary
• tatuaż mały kolorowy
 
19:00:
• tatuaż I dnia Orakon Spot Nowa Huta
 
NIEDZIELA
16:30:
• tatuaż realistyczny
• tatuaż neo-tradycyjny/newschool
• tatuaż duży czarno-szary
• tatuaż duży kolorowy
• tatuaż tematyczny: Kraków/Nowa Huta
 
19:00:
• tatuaż II dnia Orakon Spot Nowa Huta
 
20:00:
• Best of Orakon Spot Nowa Huta
 
 
 
JURY !!! 
 

Tomek "Major" Dvorniak Official

Tomek Major Dvorniak, bardziej znany jako "Major". Profesjonalnie zajmuje się tatuażem od dziewięciu lat. Na co dzień pracuje w warszawskim studio Reinkarnacja Tattoo Studio Tomek Major Dvorniak, którego jest właścicielem. Major najchętniej pracuje w stylu realistycznym, zwłaszcza w szarościach. Jego prace były wielokrotnie nagradzane na prestiżowych konwentach w Polsce i za granicą. Pytając o najbardziej prestiżową dla niego nagrodę, jak zawsze skromny Tomek stwierdził, że "Każda jest dla mnie ważna, bo ktoś docenił moją robotę. Nie chcę wyróżniać żadnej, bo każda z prac to 100% mojego zaangażowania i mnóstwo pracy, która została doceniona przez świetnych ludzi z branży." Skromność Tomka sprawiła, że był jurorem którego było najtrudniej namówić do współpracy. Na szczęście po namyśle zgodził się na swój debiut w ocenianiu innych artystów i dołączył do genialnego grona czwórki ludzi, którzy będą dbali o jakość i prestiż naszych konkursów.

 

Pawel Reduch
Pawel Reduch Tattoo

Właściciel poznańskiego studio Monarchy oraz tatuator w warszawskim 77ink Tattoo Studio. Genialny artysta z krwi i kości, specjalizujący się w stylistyce tatuaży old-school. Sztukę tatuażu tradycyjnego opanował do perfekcji, a jego rzemiosłu zaufały setki klientów z całej Polski oraz tuzy polskiego show-businessu. Spod jego ręki wyszedł, z pamiątką na całe życie między innymi raper Quebonafide, który dumnie dzierży tatuaże Pawła na swojej twarzy. Jego ciekawy, pełen klasy look poznacie z daleka. To zaszczyt dla organizatorów, że Paweł zgodził się być z nami 29-30 września. Jesteśmy przekonani, że to również zaszczyt dla każdego tatuatora.
Obecność Pawła w jury Spot Festivalu jest dowodem na to, że na nasz festival, wzbogaca się o kolejną kategorię o którą często pytaliście: Tatuaż Tradycyjny.
Ale to nie wszystko. Pawła Reducha spotkacie również w całkowicie nowej roli, zostanie on... WYKŁADOWCĄ na SEMINARIUM TATUATORSKIM. Więcej info niebawem.

 

Krzysztof 'Baks' Baksymilian
Krzysztof Stefan Baksymilian

Kolejny reprezentant stołecznych studiów w gronie JURY. Tym razem przedstawiamy artystę z Caffeine Tattoo by Bartosz Panas. Prace Baksa cechują się dużymi, kolorowymi motywami o mocnym kontraście kolorów. Zasłynął w środowisku tatuatorskim genialnym odwzorowaniem głębi kosmosu, jednakże jak sam przyznaje, nie chce stać się "kosmicznym więźniem" i wykonuje go już tylko na wyjątkowe okazje. O Krzysztofie śmiało można powiedzieć "geniusz detalu". Od samego początku swojej artysycznej drogi wie dokąd podążać i co chce osiągnąć. Baksymilian jest współtwórcą pierwszego na świecie wytatuowanego motocyklu, który dumnie dzierży imię “Recydywista”. Dzieło to zdobywa liczne nagrody na wystawach I eventach motocyklowych na całym świecie. To wielki zaszczyt, że zgodził się na uświetnienie grona naszych jurorów, bowiem, jak możemy zdradzić, Krzysiek dostał zaproszenie już na zakopiańską edycję jednak wtedy przeszkodził nam w finalizowaniu współpracy zagraniczny wyjazd Baksa. Tym razem jednak wszystko złożyło się idealnie i zobaczymy się już 29-30 września!

 

Rafael Makarov
Dzikson Wildstyle Tattoo

Rafael Makarov znany w całym świecie tatuatorskim jako Dzikson.
Jest to artysta pracujący na codzień w krakowskim studio Victora Portugala czyli Darktimes Tattoo Krakow. Od ponad 9 lat zajmuje się tworzeniem linii i wypełnień w ludzkiej skórze, z których składa wyjątkowe dzieła, często niemieszczące się w żadnym znanym nam stylu. Na potrzeby tatuaży tego typu Rafael stworzył swój własny styl zwany Dzikson Wildstyle Tattoo. Jego prace robione w ten sposób poznacie bez cienia wątpliwości. Dzikson jak na szanowanego artystę przystało dostaje multum międzynarodowych zaproszeń, z których stara się licznie korzystać. Jest to pierwszy a zarazem ostatni reprezentant ze składu jurorskiego jaki znamy z I edycji @Orakon Spot Zakopane. Dzikson znakomicie odnalazł się w tej formule i postanowił zostać z nami na następną, wrześniową edycję. 
Ponadto jego działalność na naszym festiwalu zostanie wzbogacona o dodatkowe zajęcie którym będzie... SEMINARIUM TATUATORSKIE. Więcej informacji niebawem...

 

Komentarze
się aby móc komentować