ORAKON SPOT FESTIVAL EDYCJA II

ORAKON SPOT FESTIVAL EDYCJA II

28.08.2018

Orakon Spot Festival to wydarzenie związane ze sztuką tatuażu i muzyką. Jest to wydarzenie mające na celu przybliżyć wszystkich uczestników do tej ciągle rozwijającej się i coraz popularniejszej dziedziny sztuki. Jest to pierwsza z tego typu imprez, która jest kierowana nie tylko do tatuatorów i ludzi związanych z branżą, ale przede wszystkim do ludzi, którzy chcą się w tej tematyce zagłębić. 

Orakon Spot Festival jest również wydarzeniem artystycznym na którym ścierają się ze sobą muzyka, taniec, moda, fotografia, sztuka gotowania, teatr, kino i wiele innych dziedzin sztuki. Drugim równie ważnym celem festiwalu jest promowanie młodych artystów. 
Tworząc Orakon Spot Festival kierowaliśmy się ideą „Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie”. Stąd też powstało hasło SPOT w nazwie wydarzenia („spot” z ang. miejsce, punkt, przestrzeń). 

Tattoo Spot to główne miejsce wydarzenia czyli przestrzeń wystawiennicza dla twórców tatuażu, jednak na imprezie znajdziemy również Music Spot, Foto Spot, Kids Spot, Food Spot, Coffe Spot, Chill Spot, Sport Spot. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom widzów oraz artystów związanych z światem tatuażu postanowiliśmy, aby każda z edycji Orakon Spot Festival miała swoją niepowtarzalną atmosferę i przede wszystkim wyjątkowe miejsce. 

Prowadzący: Adam Grzanka

MUSIC SPOT 
Muzycznym tematem drugiej edycji Orakon Spot Festival będzie muzyka elektroniczna. Przygotowaliśmy specjalną salę, w której przez dwa dni będzie można posłuchać muzyki, którą zaprezentują najlepsi artyści. W połączeniu z wizualizacjami i industrialnym klimatem przestrzeni odbiór muzyki będzie jeszcze bardziej spektakularny. 

K I A S M O S (DJ set) Kiasmos
S O N A R (LiveBand) SONAR
Kola Kola
Kowa KOWA
Roger Marcin Roger Brożek
Discox Discox
Luka Daniello Luka Daniello
Art Jack ArtJack
Barely.me Barely.me

Inne atrakcje:
Graffiti jam BC24
Foto studio - Strzel sobie portrecik
Terrarium z gadami M&A Reptiles 
Body painting Marian Folga

Więcej informacji wkrótce!
STAY TUNED!!! 

 

Zapowiedź video !

Komentarze
się aby móc komentować