ORAKON SPOT FESTIVAL

ORAKON SPOT FESTIVAL

27.08.2018

Orakon Spot Festival to cykl wydarzeń artystycznych, związanych ze sztuka tatuażu, jednak swoją formułą wykraczający daleko poza schemat tego typu eventów.
Tatuaż jako forma sztuki od lat asocjuje inne, mniej lub bardziej pokrewne formy artystycznej działalności, przyciągając coraz szersze grono zainteresowanych, dla­tego wychodząc na przeciw oczekiwaniom fascynatów tatuażu, tworzymy imprezy będące środowiskiem w którym uczestnik otrzyma doznania związane z wieloma dziedzinami sztuki.
Muzyka , taniec, fotografia, malarstwo, sztuka gotowa­nia, to tylko niektóre składowe które wzajemnie się przenikając tworzą Orakon Spot Festival niezapomnia­nym i interdyscyplinarnym wydarzeniem.


Pierwsza edycja odbyła się malowniczych plenerach Za­kopanego, druga pokaże industrialną nowohucką dzielnicę jako miejsce będące tyglem sztuki. Daj miejsce i narzędzia, a kreatywny człowiek zrobi resztę - to idea którą kieruje­my się tworząc OSF.


Zapraszamy serdecznie do teatru Łaźnia Nowa gdzie od­kryjecie zupełnie nowe światy i to nie tylko związane w wymiarem tatuażu.

 

Aftermovie z I premierowej edycji Orakon Spot Festival w Zakopanem !

Edycja Premierowa - Zakopane: 

Pierwsza edycja Orakon Spot Festival odbyła się w miejscu niepowtarzalnym, bo pod samą skocznią narciarską przy Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Nie bez powodu „Skocz na dziarę” to hasło pierwszej edycji festiwalu. Wszystkie osoby biorące udział w tym wydarzeniu miały niepowtarzalną okazję spędzić cały weekend w historycznym miejscu, które pamięta największe sukcesy oraz wysokie loty polskich skoczków narciarskich. Magiczny klimat Zakopanego można było poczuć już od samego początku, a wszystko dzięki kapeli góralskiej „Śwarni”, którzy zaingurowali Orakon Spot Festival. Warto również wspomnieć o klimatycznych statuetkach, które wykute w warsztacie Pilgrim Motorcycles przypominały ciupagę połączoną z cewkami maszynki do tatuowania oraz przebite igłami oscypki.

 

Komentarze
się aby móc komentować