KiLL It By Ink

KiLL It By Ink

Studio

Witamy.
Chcielibyśmy przedstawić wam nowo otwarte studio Kill It By Ink.
Niech nie zwiedzie was to, że jesteśmy nowi na rynku. Mamy krótki staż Ale tatuatorów z wielkim doświadczeniem.
Jakub Jay Pawlukowsky człowiek który wyjechał do Anglii zdobyć doświadczenie. I zdobył go tyle, że nikt by się nie obraził jakby już staną w miejscu. Nasz specjalista od newschool-u ale i nie tylko, każdy konwent kończy się nagrodą zabieraną do domu.

Następnym naszym mistrzem od realistki w odcieniach czerni jest Łukasz Jufim Jufimiuk. Ten jegomość zdobył doświadczenie (i zdobywa bo jest dla siebie bardzo surowy oraz twierdzi że można zawsze lepiej i za to go lubimy) w naszej pięknej stolicy. Bardzo zdolny i skromny chłopak, polecamy a na pewno się nie zawiedziecie.

Trzecim naszym rodzynkiem jest Dominik Bielas Bielecki. Jest samoukiem Ale za to jakim. Z pracy na prace widzimy jak się rozwija i cieszymy że przejechał pół Polski aby z nami współpracować. A jego ulubione styl to realizm, chociaż lubi podejmować wyzwania i żaden styl nie jest mu obcy.

Następny w rodzince jest kolejny Jakub Ripper Pasternak. Nasz człowiek od trójkątów, kwadratów i okręgów (gdyby śpiewał tak jak robi tatuaże to podsiadło czułby się zagrożony ;) czyli po prostu chłopak od geometrii. Więc jeśli chcesz mieć kąty proste, wiesz do kogo uderzyć.

Naszym najnowszym nabytkiem jest Mateusz Dudyk. Jest specjalistą w takich dziedzinach jak glitchart, popart, blackwork i dotwork. Bardzo spokojny i utalentowany, cieszymy się że staną na naszej drodze i widzimy przed nami świetlaną przyszłość.

A jeżeli tatuaż to za mało, to zapraszamy do naszego rozśpiewanego piercera Arkadiusza Jankesa Buczyło. Ten człowiek nie boi się niczego i przebije lub jak to woli przekłuje wszystko, przy tym w dobrym humorze, nucąc własne piosenki. I to koniec naszej rodzinki, rozrastamy się ciągle a jeżeli ty szukasz rodziny możesz śmiało pisać. Na pewno nie pożałujesz.
Kończąc ten poemat, chcielibyśmy zaprosić was wszystkich czytających do nas. Na tatuaż lub kolczyk albo jedno i drugie, dobrą kawę, miłą atmosferę i poznać naszą zdolną rodzinne. Linki do chłopaków profili zostawiamy poniżej.
Siedziba naszego studia mieści się przy ulicy Moniuszki 29 w Białej Podlaskiej.
Zapraszamy i do zobaczenia.

Ocena:
     
Miasto: Biała Podlaska
Galerie
Komentarze
się aby móc komentować
Napisz do mnie